Volkswagen Golf
8 GTI Clubsport 2021 |
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Golf
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 8 GTI Clubsport 2021 | |
| Kenteken | P-387-NS |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 44.240 km |
| Aanschafprijs | €36.950 |
| Opmerking | 300PK | Pano | Keyless | IQ Light | Nardo | Camera | Lane & Side Assis | ACC | DCC | Sound VERKCOCHT |
| Modeljaar | 2025 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2021-05-26 |
| Motorvermogen kW | 221 kW |
| Motorvermogen pk | 300 pk |
| Brandstofvermogen kW | 221 kW |
| Brandstofvermogen pk | 300 pk |
| Cilinder inhoud | 1.984 cc |
| BPM bedrag | €4.363 |
| Resterende BPM | €1.887 |
| GVW | 1.930 kg |
| Massa leeg | 1.361 kg |
| Laadvermogen | 569 kg |
| Emissieklasse | 6 |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Aanhanger assistent
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Zwarte hemelbekleding
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Sport uitlaat
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achterspoiler
- Airco separaat achter
- Dab
- Electronic climate control
- Extra getint glas achter
- Full-LED koplampen
- Sfeerverlichting
- Sperdifferentieel
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Mistlampen voor
- Armsteun achter
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Comfortstoel(en)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Uitwijk assistent
- Vervolgbotsing preventie
- Sportstuur
- Diefstalalarm (7AL)
- File assistent
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend (4KF)
- Kruisend verkeer detectie
- Sportonderstel
- Centrale deurvergrendeling
- Lichtmetalen velgen 19"
- Getint glas
- CD-wisselaar
- 12Volt aansluiting
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Middenarmsteun voor (6E3)
- Schuif-/kanteldak
- Half alcantara / stof bekleding
- Koplampverlichting LED 'Plus' (PXA)
- Velgen 'Ventura', 17 inch lichtmetaal (PJ3)
- Spraakbediening van media (Natural Voice Control) (QH1)
- Telefoonvoorbereiding Plus (9IP)
- Velours bekleding
- Airconditioning automatisch, 3-zone (Climatronic) (KH7)
- Velgen 'Adelaide', 19 inch lichtmetaal (PJ9)
- Achteruitrijcamera (Rear View) (KA2)
- In hoogte verstelbare passagierstoel (WA1)
- Keyless Access (4K5)
- Lederen stuurwiel (PU2)
Locatie
Jacobi Exclusive B.V.
Savoor 1c
REUSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Golf
Volkswagen Golf
8 GTI Clubsport 2021 |Lease nu de Volkswagen Golf vanaf
€600,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€600,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!