Volkswagen Golf
1.5 TSI Highline R-Line | Pano | Keyless | Modus |
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Golf
- Bouwjaar 2018
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.5 TSI Highline R-Line | Pano | Keyless | Modus | |
| Kenteken | RL-532-J |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 137.580 km |
| Aanschafprijs | €18.500 |
| Opmerking | Lane & Side Assis | Front Assis | ACC | DCC | Camera VERKOCHT |
| Modeljaar | 2017 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2018-01-03 |
| Motorvermogen kW | 110 kW |
| Motorvermogen pk | 150 pk |
| Brandstofvermogen kW | 110 kW |
| Brandstofvermogen pk | 150 pk |
| Cilinder inhoud | 1.498 cc |
| Koppel | 250 Nm |
| Topsnelheid | 216 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,3 sec |
| Koppel (brandstof) | 250 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €4.251 |
| Resterende BPM | €1.148 |
| Wielbasis | 2.640 mm |
| GVW | 1.810 kg |
| Massa leeg | 1.216 kg |
| Laadvermogen | 594 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 50 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Audio installatie premium
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise Control Adaptief
- LED koplampen adaptief
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Hardtop
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achterspoiler
- Buitenspiegels met verlichting
- Dab
- Dakspoiler
- Extra getint glas achter
- Koplampreiniging
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Vermoeidheids herkenning
- Lederen versnellingspook
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi
- Airbag(s) knie
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lichtmetalen velgen 17"
- Armsteun achter
- Elektronisch Sper Differentieel
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Navigatie-pakket
- Navigatie
- Vervolgbotsing preventie
- Alarm klasse 3
- Achteruitrijcamera (KA1)
- Audioinstallatie met CD-speler
- Spiegel-pakket
- R-Line Exterieur
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend (4KF)
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Sportonderstel
- Side-skirts
- Centrale deurvergrendeling
- DVD speler
- 12Volt aansluiting
- Active Info Display (9S8)
- Airco met elektronische regeling
- Diefstalalarm (7AS)
- Middenarmsteun voor (6E3)
- Sportonderstel (PSF)
- Winter-pakket
- Dakdraagsysteem
- Radio- en multimediasysteem 'Composition Media' (ZEA)
- Advance-pakket
- Bekleding, stof 'Honeycomb' en Microfleece (Artvelours) (WL4)
- Parkeerassistent (Park Assist) (7X5)
- Velours bekleding
- Panorama-schuif- / kanteldak, elektrisch bedienbaar (PS1)
- Proactieve inzittendenbescherming (Pre-Crash) (7W2)
- Spiegelpakket (6XQ)
- Automatische afstandsregeling (Adaptive Cruise Control) tussen 30-210 km/h (MT) (PF2)
- High-end geluidsysteem Dynaudio (9VH)
- Kleur grijs
Locatie
Jacobi Exclusive B.V.
Savoor 1c
REUSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Golf
Volkswagen Golf
1.5 TSI Highline R-Line | Pano | Keyless | Modus |Lease nu de Volkswagen Golf vanaf
€300,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€300,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!