Volkswagen Golf
2.0 TSI R 4Motion 320PK
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Golf
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 2.0 TSI R 4Motion 320PK |
| Kenteken | Z-785-RH |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 64.700 km |
| Aanschafprijs | €45.950 |
| Opmerking | | Pano | HUD | Akra | Drift Modus | ACC | Leder | Memory | Performance | Camera | Nurnburger Modus |H&K | Lane & Side Assis | Blind Spot |
| Modeljaar | 2021 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2021-03-24 |
| Motorvermogen kW | 235 kW |
| Motorvermogen pk | 320 pk |
| Brandstofvermogen kW | 235 kW |
| Brandstofvermogen pk | 320 pk |
| Cilinder inhoud | 1.984 cc |
| Koppel | 420 Nm |
| Topsnelheid | 270 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,7 sec |
| Koppel (brandstof) | 420 Nm |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €8.983 |
| Resterende BPM | €3.780 |
| Wielbasis | 2.620 mm |
| GVW | 2.030 kg |
| Massa leeg | 1.451 kg |
| Laadvermogen | 579 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 50 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stoel ventilatie voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Audio installatie premium
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Sport uitlaat
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Achterspoiler
- Airco separaat achter
- Dab
- Dakspoiler
- Electronic climate control
- Extra getint glas achter
- Full-LED koplampen
- Hemelbekleding donker
- Koplampen adaptief
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sfeerverlichting
- Sperdifferentieel
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Adaptief demping systeem
- Head-up display
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Armsteun achter
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Comfortstoel(en)
- Navigatie
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Airbag-pakket
- Sportstuur
- Diefstalalarm (7AL)
- Assistentie Pakket
- File assistent
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend (4KF)
- Matrix LED koplampen
- Sportonderstel
- Xenon verlichting
- Centrale deurvergrendeling
- Lichtmetalen velgen 19"
- Getint glas
- Multimedia systeem
- Carbonafwerking interieur
- 12Volt aansluiting
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) side achter
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Schuif-/kanteldak
- Winter-pakket
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Winterbanden
- LED-lichtpakket
- Velours bekleding
- Adaptieve onderstelregeling (Dynamic Chassis Control) (PDD)
- Airconditioning automatisch, 3-zone (Climatronic) (KH7)
- Achteruitrijcamera (Rear View) (KA2)
- In hoogte verstelbare passagierstoel (WA1)
- Keyless Access (4K5)
- Panorama-schuif-/kanteldak, elektrisch bedienbaar (PS1)
- Buitenspiegels in afwijkende kleur
- Head-up-Display (KS1)
- Leder-pakket
- Lederpakket "Nappa" Volkswagen R (Blauw/Titaanzwart) (WL4)
- Performance Pack
- R-Performance titanium uitlaatsysteem 'powered by Akrapovic' (0P8)
- Sportuitlaat
- Winterpakket (WW1)
Locatie
Jacobi Exclusive B.V.
Savoor 1c
REUSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Golf
Volkswagen Golf
2.0 TSI R 4Motion 320PKLease nu de Volkswagen Golf vanaf
€746,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€746,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!