Mercedes-Benz E-Klasse
E200 Avantgarde
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model E-Klasse
- Bouwjaar 2013
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | E200 Avantgarde |
| Kenteken | TJ-395-J |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 103.800 km |
| Aanschafprijs | €15.950 |
| Opmerking | | LED | AUT | Camera | PDC | Stoelverwarming | Climate | Navi | |
| Modeljaar | 2013 |
| Carrosserievorm | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2013-07-26 |
| Motorvermogen kW | 135 kW |
| Motorvermogen pk | 184 pk |
| Brandstofvermogen kW | 135 kW |
| Brandstofvermogen pk | 184 pk |
| Cilinder inhoud | 1.991 cc |
| Koppel | 300 Nm |
| Topsnelheid | 233 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 sec |
| Koppel (brandstof) | 300 Nm |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| BPM bedrag | €5.000 |
| Resterende BPM | €267 |
| Wielbasis | 2.870 mm |
| GVW | 2.210 kg |
| Massa leeg | 1.555 kg |
| Laadvermogen | 655 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.900 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 59 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Parkeersensor voor en achter
- Audio installatie premium
- Grootlichtassistent
- Houtafwerking interieur
- Luxe lederen bekleding
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Subwoofer
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Lichtmetalen velgen 18"
- Achterspoiler
- Afdekhoes
- Koplampen adaptief
- Vermoeidheids herkenning
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Airbag(s) knie
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Radio-cd/mp3 speler
- Rijstrooksensor
- Armsteun achter
- Audio installatie high end
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Zonnescherm zijruiten
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- MP3 aansluiting
- Comfortstoel(en)
- Warmtewerend glas
- Kunstlederen bekleding
- Radio CD speler
- Autotelefoon voorbereiding
- Aluminium interieur afwerking
- Sportstuur
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Sportonderstel
- Xenon verlichting
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Multimedia systeem
- AMG-styling
- AMG Sport-pakket
- Keyless-Go pakket
- Hoofdsteunen achter
- Media interface (518)
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Carkit
- Radiovoorbereiding
- Windscherm
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Spoor-pakket
- Winterbanden
- Adaptieve grootlichtassistent plus (628)
- Premium kleur
- Becker MAP PILOT (509)
- Bekleding lederlook ARTICO/microvezel DINAMICA zwart met lichtgekleurde contrastsiernaden (611)
- Achterstoelen verwarmd
- Actieve parkeerassistent inclusief PARKTRONIC (235)
- Aluminium structuurgeslepen donker (H79)
- Audioinstallatie met cd-wisselaar
- Comfortpakket achter
- Comforttelefonie (386)
- Exclusief-pakket
- Intelligent Light System
- Radardetector
- Sportpakket Exterieur
- Warmtewerend donkergetint glas (840)
- Zonnescherm achterruit
Locatie
Jacobi Exclusive B.V.
Savoor 1c
REUSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz E-Klasse
Mercedes-Benz E-Klasse
E200 AvantgardeLease nu de Mercedes-Benz E-Klasse vanaf
€259,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€259,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!