Volkswagen Golf
GTI Clubsport |
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Golf
- Bouwjaar 2022
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | GTI Clubsport | |
| Kenteken | T-139-DP |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 85.200 km |
| Aanschafprijs | €35.450 |
| Opmerking | 300PK | Pano | Keyless | IQ Light | Nardo | Camera | Lane & Side Assis | DCC | Sound |
| Modeljaar | 2026 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2022-05-30 |
| Motorvermogen kW | 221 kW |
| Motorvermogen pk | 300 pk |
| Brandstofvermogen kW | 221 kW |
| Brandstofvermogen pk | 300 pk |
| Cilinder inhoud | 1.984 cc |
| BPM bedrag | €5.362 |
| Resterende BPM | €2.744 |
| GVW | 1.930 kg |
| Massa leeg | 1.361 kg |
| Laadvermogen | 569 kg |
| Emissieklasse | 6 |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Zwarte hemelbekleding
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Subwoofer
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- LED koplampen adaptief
- Sport uitlaat
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Achterspoiler
- Afdekhoes
- Sperdifferentieel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Navigatie
- Radio CD speler
- Alarm klasse 3
- Lichtmetalen velgen
- Xenon verlichting
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Multimedia systeem
- 12Volt aansluiting
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) window
- Airco met elektronische regeling
- Carkit
- Derde remlicht
- Uitlaat sierstuk
- Windscherm
- Zonnescherm
- Winterbanden
- Half alcantara / stof bekleding
Locatie
Jacobi Exclusive B.V.
Savoor 1c
REUSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Golf
Volkswagen Golf
GTI Clubsport |Lease nu de Volkswagen Golf vanaf
€575,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€575,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!