Mercedes-Benz GLA
200 CDI 4Matic AMG |
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model GLA
- Bouwjaar 2014
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 200 CDI 4Matic AMG | |
| Kenteken | P-992-NF |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 162.300 km |
| Aanschafprijs | €13.500 |
| Opmerking | Pano | Memory Seats | Leder | AMG | Camera | Lane Assi | Navi | MB Me | Stoelvewarming | VERKOCHT |
| Modeljaar | 2014 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2014-07-14 |
| Motorvermogen kW | 100 kW |
| Motorvermogen pk | 136 pk |
| Brandstofvermogen kW | 100 kW |
| Brandstofvermogen pk | 136 pk |
| Cilinder inhoud | 2.143 cc |
| Koppel | 300 Nm |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,0 sec |
| Koppel (brandstof) | 300 Nm |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €786 |
| Resterende BPM | €49 |
| Wielbasis | 2.700 mm |
| GVW | 2.075 kg |
| Massa leeg | 1.495 kg |
| Laadvermogen | 580 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Emissieklasse | 5 |
| Tankinhoud | 56 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Grootlichtassistent
- Houtafwerking interieur
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Subwoofer
- Bluetooth
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Cruisecontrol
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise Control Adaptief
- Uitlaatsierstuk
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Extra getint glas achter
- Koplampreiniging
- Vermoeidheids herkenning
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Airbag(s) knie
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Radio-cd/mp3 speler
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Warmtewerend glas
- Navigatie
- Aluminium interieur afwerking
- Lederen stuurwiel en versnellingspook
- Xenon verlichting
- Centrale deurvergrendeling
- Lichtmetalen velgen 19"
- Bi-xenon koplampen
- Carbonafwerking interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco met elektronische regeling
- Uitlaat sierstuk
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Winterbanden
- Lederen sportstoelen
- Navigatie full map + hard disk + dvd-wiss.
Locatie
Jacobi Exclusive B.V.
Savoor 1c
REUSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz GLA
Mercedes-Benz GLA
200 CDI 4Matic AMG |Lease nu de Mercedes-Benz GLA vanaf
€219,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€219,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!