MINI Cooper
Mini 1.5 Chili
Algemene informatie
- Merk MINI
- Model Cooper
- Bouwjaar 2017
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Mini 1.5 Chili |
| Kenteken | 004280 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 155.079 km |
| Aanschafprijs | €1 |
| Opmerking | PANO/LED/LEER-SPORT/NAVI-BREED/SFEER/18"MET NW.CONTINENTAL/ECC/CRUISE/STOELVERW/PDC+ASSISTENT/DONKERE-HEMEL/VOLLEDIG MINI DEALER HISTORIE, NET OH BEURT EN NIEUWE APK |
| Modeljaar | 2014 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 3 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Datum eerste toelating | 2017-09-21 |
| Motorvermogen kW | 100 kW |
| Motorvermogen pk | 136 pk |
| Brandstofvermogen kW | 100 kW |
| Brandstofvermogen pk | 136 pk |
| Cilinder inhoud | 1.499 cc |
| Koppel | 220 Nm |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 sec |
| Koppel (brandstof) | 220 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €1 |
| Wielbasis | 2.500 mm |
| Massa leeg | 1.060 kg |
| Tankinhoud | 40 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Zwarte hemelbekleding
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- LED koplampen adaptief
- Privacy Glass
- Stuur multifunctioneel
- Airco automatisch
- Metaalkleur
- Extra getint glas achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Verwarmde voorruit
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 17"
- Isofix
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Elektrisch schuif-/kanteldak
- Park Assist Pack
- Hoofdsteunen achter
- Derde remlicht
- Open dak
- Schuif-/kanteldak
- Toerenteller
- USB aansluiting
- AUX Aansluiting
- Sportstuur leder
- Visibility-pack
- Wired pakket
- 100% onderhouden
- Dealeronderhouden
- Keyless go
- Onderhouds-historie aanwezig
- Radio/Cd orig.
- Rokersvrij interieur
- Ambiance verlichting interieur instelbaar
- Sportmodus stand
- Yours
Locatie
PPW Auto's
Zirkoon 238
DORDRECHT
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
MINI Cooper
MINI Cooper
Mini 1.5 ChiliLease nu de MINI Cooper vanaf
€0,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€0,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!