MINI Cooper
Mini 1.5 Chili
Algemene informatie
- Merk MINI
- Model Cooper
- Bouwjaar 2018
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Mini 1.5 Chili |
| Kenteken | RL-587-T |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 161.786 km |
| Aanschafprijs | €11.950 |
| Opmerking | | 12MND GARANTIE | AUTOMAAT | PANODAK | LED | DAB | LEDER | DEALER ONDERHOUDEN | |
| Modeljaar | 2014 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 3 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Bruin |
| Datum eerste toelating | 2018-01-12 |
| Motorvermogen kW | 100 kW |
| Motorvermogen pk | 136 pk |
| Brandstofvermogen kW | 100 kW |
| Brandstofvermogen pk | 136 pk |
| Cilinder inhoud | 1.499 cc |
| Koppel | 220 Nm |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,8 sec |
| Koppel (brandstof) | 220 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €3.671 |
| Resterende BPM | €882 |
| Wielbasis | 2.500 mm |
| GVW | 1.595 kg |
| Massa leeg | 1.090 kg |
| Laadvermogen | 505 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 40 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Lederen bekleding
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Climate Control
- Boordcomputer
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Airco automatisch
- Dakspoiler
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Lederen/stof bekleding
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Voor-en achterspoiler
- Sportstuur leder
- JCW Chili pakket
Locatie
De automakelaar Harderwijk B.V.
Edisonstraat 9
HARDERWIJK
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
MINI Cooper
MINI Cooper
Mini 1.5 ChiliLease nu de MINI Cooper vanaf
€200,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€200,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!