MINI Cooper
Mini 1.5 Business Edition
Algemene informatie
- Merk MINI
- Model Cooper
- Bouwjaar 2018
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Mini 1.5 Business Edition |
| Kenteken | KDJ-57-T |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 86.190 km |
| Aanschafprijs | €18.950 |
| Opmerking | PANO, CARPLAY, PDC, LED, 2019 FACELIFT |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | basis |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2018-08-21 |
| Motorvermogen kW | 100 kW |
| Motorvermogen pk | 136 pk |
| Brandstofvermogen kW | 100 kW |
| Brandstofvermogen pk | 136 pk |
| Cilinder inhoud | 1.499 cc |
| Koppel | 220 Nm |
| Topsnelheid | 207 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,3 sec |
| Koppel (brandstof) | 220 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €598 |
| Resterende BPM | €148 |
| Wielbasis | 2.570 mm |
| GVW | 1.710 kg |
| Massa leeg | 1.195 kg |
| Laadvermogen | 515 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 40 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Panoramadak
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Dakspoiler
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Head-up display
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Alarm klasse 3
- Lichtmetalen velgen 16"
Locatie
Sebcars
Titaniumweg 494
ALPHEN AAN DEN RIJN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
MINI Cooper
MINI Cooper
Mini 1.5 Business EditionLease nu de MINI Cooper vanaf
€317,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€317,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!