MINI Cooper
Mini 1.6 John Works
Algemene informatie
- Merk MINI
- Model Cooper
- Bouwjaar 2013
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Mini 1.6 John Works |
| Kenteken | G-530-FK |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 162.647 km |
| Aanschafprijs | €12.950 |
| Opmerking | | 1E EIGENAAR | 12MND GARANTIE | AUTOMAAT | JOHN WORKS | XENON | CRUISE | NAVI | |
| Modeljaar | 2013 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 3 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2013-10-04 |
| Motorvermogen kW | 160 kW |
| Motorvermogen pk | 218 pk |
| Brandstofvermogen kW | 160 kW |
| Brandstofvermogen pk | 218 pk |
| Cilinder inhoud | 1.598 cc |
| Koppel | 260 Nm |
| Topsnelheid | 242 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,3 sec |
| Koppel (brandstof) | 260 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €11.784 |
| Resterende BPM | €376 |
| Wielbasis | 2.470 mm |
| GVW | 1.940 kg |
| Massa leeg | 1.405 kg |
| Laadvermogen | 535 kg |
| Emissieklasse | 5 |
| Tankinhoud | 50 l |
Opties & Accessoires
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Chroom delen exterieur
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Lederen bekleding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Navigatiesysteem
- Climate Control
- Airco
- Boordcomputer
- Regensensor
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Airco automatisch
- Metaalkleur
- Dakspoiler
- Koplampreiniging
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Buitentemperatuurmeter
- Radio CD speler
- Sportstuur
- Sportstoelen
- Sportonderstel
- Side-skirts
- Bi-xenon koplampen
- Voor-en achterspoiler
- Essential pakket
- Wired pakket
Locatie
De automakelaar Harderwijk B.V.
Edisonstraat 9
HARDERWIJK
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
MINI Cooper
MINI Cooper
Mini 1.6 John WorksLease nu de MINI Cooper vanaf
€216,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€216,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!