MINI Cooper
Mini 2.0 John Works Chili
Algemene informatie
- Merk MINI
- Model Cooper
- Bouwjaar 2019
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Mini 2.0 John Works Chili |
| Kenteken | R-213-SK |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 83.000 km |
| Aanschafprijs | €27.500 |
| Opmerking | | 1E EIGENAAR | 12MND GARANTIE | 230PK | PANO | ACC | CARPLAY | LED | HEAD-UP | NAVI | DAB | |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 3 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Bruin |
| Datum eerste toelating | 2019-06-13 |
| Motorvermogen kW | 171 kW |
| Motorvermogen pk | 232 pk |
| Brandstofvermogen kW | 171 kW |
| Brandstofvermogen pk | 232 pk |
| Cilinder inhoud | 1.998 cc |
| Koppel | 320 Nm |
| Topsnelheid | 246 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,1 sec |
| Koppel (brandstof) | 320 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €4.149 |
| Resterende BPM | €901 |
| Wielbasis | 2.500 mm |
| GVW | 1.710 kg |
| Massa leeg | 1.230 kg |
| Laadvermogen | 480 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 44 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Lederen bekleding
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief met stop&go
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- LED koplampen adaptief
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Airco automatisch
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Lichtmetalen velgen 18"
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achterspoiler
- Dab
- Dakspoiler
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelpaddles
- Verkeersbord detectie
- Lederen/stof bekleding
- Head-up display
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Driver Assistance Pack
- Sportstuur
- Sportstoelen
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Sportonderstel
- Park Assist Pack
- Driving Assistant
- Buiten/binnen sp.aut.dim + inklapbaar
Locatie
De automakelaar Harderwijk B.V.
Edisonstraat 9
HARDERWIJK
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
MINI Cooper
MINI Cooper
Mini 2.0 John Works ChiliLease nu de MINI Cooper vanaf
€460,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€460,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!