Audi A1 Sportback
1.0 TFSI 95pk S Tronic
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model A1 Sportback
- Bouwjaar 2023
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.0 TFSI 95pk S Tronic |
| Kenteken | JKG-27-V |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 56.601 km |
| Aanschafprijs | €21.990 |
| Opmerking | Navigatie Apple Carplay/Android Auto Parkeersensoren Cruise Control Virtual Cockpit Climate Control Lichtmetalen velgen |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Soul (black) (YM) |
| Datum eerste toelating | 2023-04-05 |
| Motorvermogen kW | 70 kW |
| Motorvermogen pk | 95 pk |
| Brandstofvermogen kW | 70 kW |
| Brandstofvermogen pk | 95 pk |
| Cilinder inhoud | 999 cc |
| Koppel | 175 Nm |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,5 sec |
| Koppel (brandstof) | 175 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €2.572 |
| Resterende BPM | €1.157 |
| Wielbasis | 2.550 mm |
| GVW | 1.675 kg |
| Massa leeg | 1.100 kg |
| Laadvermogen | 575 kg |
| Emissieklasse | 6d |
| Tankinhoud | 40 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Bots waarschuwing systeem
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Connected services
- Warmtewerende voorruit
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Bestuurdersairbag
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- Cruise control (8T6)
- Audi virtual cockpit (9S1)
- Parkeerhulp plus (7X2)
- Lichtmetalen velgen 15"
- Telefoonintegratie
- Middenarmsteun voor A4 (6E3)
- Hill hold assist (UG1)
- LED-achterlicht (8VG)
- MMI navigatie plus (PNA)
- Mythos zwart metallic (0E0E)
- Automatische airconditioning met twee zones (9AK)
- Bagageruimtepakket (3GD)
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar, verwarmbaar en inklapbaar (6XE)
Locatie
Eurocars
Havenstraat 28
Oss
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi A1 Sportback
Audi A1 Sportback
1.0 TFSI 95pk S TronicLease nu de Audi A1 Sportback vanaf
€307,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€307,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!