Audi A1 Sportback
1.0 TFSI Advance Sport
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model A1 Sportback
- Bouwjaar 2018
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.0 TFSI Advance Sport |
| Kenteken | TK-236-P |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 65.596 km |
| Aanschafprijs | €15.745 |
| Opmerking | Navi / Airco / Cruise / Lm17'' / S-LINE |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2018-08-30 |
| Motorvermogen kW | 71 kW |
| Motorvermogen pk | 97 pk |
| Brandstofvermogen kW | 71 kW |
| Brandstofvermogen pk | 97 pk |
| Cilinder inhoud | 999 cc |
| Koppel | 160 Nm |
| Topsnelheid | 186 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,1 sec |
| Koppel (brandstof) | 160 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €4.579 |
| Resterende BPM | €1.111 |
| Wielbasis | 2.470 mm |
| GVW | 1.580 kg |
| Massa leeg | 1.040 kg |
| Laadvermogen | 540 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 570 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 45 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- LED achterlichten
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Navigatiesysteem
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Metaalkleur
- Koplampreiniging
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Lederen versnellingspook
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Radio-cd/mp3 speler
- Elektronisch Sper Differentieel
- Warmtewerend glas
- Vervolgbotsing preventie
- Aluminium interieur afwerking
- Sportstuur
- Sportstoelen
- Sportonderstel
- Bi-xenon koplampen
- S Line exterieur
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Niet in gerookt
Locatie
Autobedrijf van Gorkum B.V.
De Linge 45
DRONTEN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi A1 Sportback
Audi A1 Sportback
1.0 TFSI Advance SportLease nu de Audi A1 Sportback vanaf
€263,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€263,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!