Audi A1 Sportback
96 PK TFSI Pro Line
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model A1 Sportback
- Bouwjaar 2019
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 96 PK TFSI Pro Line |
| Kenteken | ZV-034-V |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 154.499 km |
| Aanschafprijs | €13.940 |
| Opmerking | Climate Carplay Navi Getint glas Pdc |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2019-08-23 |
| Motorvermogen kW | 71 kW |
| Motorvermogen pk | 97 pk |
| Brandstofvermogen kW | 71 kW |
| Brandstofvermogen pk | 97 pk |
| Cilinder inhoud | 999 cc |
| Koppel | 175 Nm |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,0 sec |
| Koppel (brandstof) | 175 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €3.121 |
| Resterende BPM | €859 |
| Wielbasis | 2.560 mm |
| GVW | 1.630 kg |
| Massa leeg | 1.065 kg |
| Laadvermogen | 565 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 40 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuur verstelbaar
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Bots waarschuwing systeem
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Airco automatisch
- Autonomous Emergency Braking
- Connected services
- Extra getint glas achter
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Warmtewerend glas
- Sportstuur
- Lichtmetalen velgen 15"
- Smartphone integratie
- Stuur leder en multifunctioneel
Locatie
Auto XL
De Schans 25
ALPHEN AAN DEN RIJN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi A1 Sportback
Audi A1 Sportback
96 PK TFSI Pro LineLease nu de Audi A1 Sportback vanaf
€195,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€195,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!