Audi A1 Sportback
25 TFSI epic, Airco, Bluetooth, Cruise, CarPlay, VirtualCockpit, NAP
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model A1 Sportback
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 25 TFSI epic, Airco, Bluetooth, Cruise, CarPlay, VirtualCockpit, NAP |
| Kenteken | L-333-SN |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 76.290 km |
| Aanschafprijs | €18.495 |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2021-07-23 |
| Motorvermogen kW | 71 kW |
| Motorvermogen pk | 97 pk |
| Brandstofvermogen kW | 71 kW |
| Brandstofvermogen pk | 97 pk |
| Cilinder inhoud | 999 cc |
| Koppel | 175 Nm |
| Topsnelheid | 191 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,8 sec |
| Koppel (brandstof) | 175 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €4.202 |
| Resterende BPM | €1.544 |
| Wielbasis | 2.560 mm |
| GVW | 1.630 kg |
| Massa leeg | 1.075 kg |
| Laadvermogen | 555 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 40 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- LED achterlichten
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Apple Carplay
- Android Auto
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Stuurbekrachtiging
- Bots waarschuwing systeem
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- Dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Autonomous Emergency Braking
- Connected services
- Dab
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 17"
- Comfortstoel(en)
- Warmtewerend glas
- Lichtmetalen velgen
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Multimedia systeem
- Hoofdsteunen achter
- 12Volt aansluiting
- Airco met elektronische regeling
- Derde remlicht
- Radiovoorbereiding
- Smartphone integratie
Locatie
BeterRijden B.V.
Gerwenseweg 24A
NUENEN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi A1 Sportback
Audi A1 Sportback
25 TFSI epic, Airco, Bluetooth, Cruise, CarPlay, VirtualCockpit, NAPLease nu de Audi A1 Sportback vanaf
€260,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€260,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!