Audi A1 Sportback
35 TFSI S-Line
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model A1 Sportback
- Bouwjaar 2022
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 35 TFSI S-Line |
| Kenteken | Z-880-FV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 34.262 km |
| Aanschafprijs | €24.950 |
| Opmerking | Lane ACC Keyless |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Soul (black) (ZV) |
| Datum eerste toelating | 2022-10-04 |
| Motorvermogen kW | 110 kW |
| Motorvermogen pk | 150 pk |
| Brandstofvermogen kW | 110 kW |
| Brandstofvermogen pk | 150 pk |
| Cilinder inhoud | 1.498 cc |
| Koppel | 250 Nm |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,1 sec |
| Koppel (brandstof) | 250 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €1.840 |
| Resterende BPM | €776 |
| Wielbasis | 2.560 mm |
| GVW | 1.710 kg |
| Massa leeg | 1.145 kg |
| Laadvermogen | 565 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 40 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise Control Adaptief
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Dakspoiler
- Sfeerverlichting
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Lichtmetalen velgen 17"
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Warmtewerend glas
- Zij airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Extra getint glas
- Sportstuur
- Sportstoelen
- Sportonderstel
- Keyless entry/start
- Afwijkende dakkleur
- Telefoonintegratie
Locatie
The Carroom
Antennestraat 56
Almere
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi A1 Sportback
Audi A1 Sportback
35 TFSI S-LineLease nu de Audi A1 Sportback vanaf
€417,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€417,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!