Volkswagen Touran
1.5 TSI DSG Highline
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Touran
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.5 TSI DSG Highline |
| Kenteken | HRL-16-T |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 110.090 km |
| Aanschafprijs | €24.690 |
| Opmerking | Navigatie Parkeersensoren Cruise Control Blind Spot Assist Stoelverwarming ErgoActive stoelen Climate Control |
| Modeljaar | 2015 |
| Carrosserievorm | Overige carrosserieën |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Titaanzwart |
| Datum eerste toelating | 2020-11-02 |
| Motorvermogen kW | 110 kW |
| Motorvermogen pk | 150 pk |
| Brandstofvermogen kW | 110 kW |
| Brandstofvermogen pk | 150 pk |
| Cilinder inhoud | 1.498 cc |
| Koppel | 250 Nm |
| Topsnelheid | 209 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 sec |
| Koppel (brandstof) | 250 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €1.036 |
| Resterende BPM | €338 |
| Wielbasis | 2.790 mm |
| GVW | 2.110 kg |
| Massa leeg | 1.415 kg |
| Laadvermogen | 695 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Emissieklasse | 6d |
| Tankinhoud | 58 l |
Opties & Accessoires
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Bots waarschuwing systeem
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Connected services
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airco separaat achter
- Vermoeidheids herkenning
- Warmtewerende voorruit
- Lederen versnellingspook
- Armsteun achter
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Comfortstoel(en)
- Bestuurdersairbag
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Warmtewerend glas
- Zij airbag(s) voor
- Extra getint glas
- Knie airbag(s)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Vervolgbotsing preventie
- Dakrails
- Audioinstallatie met CD-speler
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Bagagedek
- Mistlampen voor adaptief
- Achterstoelen verschuifbaar
- Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
- Velours bekleding
- Proactieve inzittendenbescherming (Pre-Crash) (7W2)
- 17" lichtmetalen velgen "Salvador" (PI4)
- Bestuurdersstoel inclusief massagefunctie, ergonomisch gevormd en 14-voudig instelbaar (ErgoActive) (PB4)
- Dodehoeksensor (Side Assist) met uitparkeerassistent (7Y1)
- Navigatie-, radio- en multimediasysteem "Discover Pro" (ZMF)
- Zij-airbags en gordelspanners voor de buitenste stoelen achter (4X4)
Locatie
Eurocars
Havenstraat 28
Oss
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Touran
Volkswagen Touran
1.5 TSI DSG HighlineLease nu de Volkswagen Touran vanaf
€413,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€413,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!