Volkswagen Touran
1.4 TSI DSG Highline 7p
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Touran
- Bouwjaar 2016
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.4 TSI DSG Highline 7p |
| Kenteken | N-048-GL |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 164.407 km |
| Aanschafprijs | €14.890 |
| Opmerking | Airco Cruise control Radio Stoelverwarming Bluetooth Parkeersensoren Lichtmetalen velgen Parkeersensoren Trekhaak |
| Modeljaar | 2015 |
| Carrosserievorm | Overige carrosserieën |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Bg, titaanzwart |
| Datum eerste toelating | 2016-09-19 |
| Motorvermogen kW | 110 kW |
| Motorvermogen pk | 150 pk |
| Brandstofvermogen kW | 110 kW |
| Brandstofvermogen pk | 150 pk |
| Cilinder inhoud | 1.395 cc |
| Koppel | 250 Nm |
| Topsnelheid | 209 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 sec |
| Koppel (brandstof) | 250 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €821 |
| Resterende BPM | €151 |
| Wielbasis | 2.790 mm |
| GVW | 2.140 kg |
| Massa leeg | 1.405 kg |
| Laadvermogen | 735 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Emissieklasse | 6b |
| Tankinhoud | 58 l |
Opties & Accessoires
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Airco separaat achter
- Koplampreiniging
- Vermoeidheids herkenning
- Lederen versnellingspook
- Armsteun achter
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronisch Sper Differentieel
- Comfortstoel(en)
- Bestuurdersairbag
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Warmtewerend glas
- Zij airbag(s) voor
- Extra getint glas
- Knie airbag(s)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Dakrails
- Audioinstallatie met CD-speler
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Lichtmetalen velgen 16"
- Bagagedek
- Achterstoelen verschuifbaar
- Executive-pakket
- Winter-pakket
- Stoelen-pakket standaard
Locatie
Eurocars
Havenstraat 28
Oss
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Touran
Volkswagen Touran
1.4 TSI DSG Highline 7pLease nu de Volkswagen Touran vanaf
€249,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€249,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!