Volkswagen Touran
1.2 TSI Connected Series
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Touran
- Bouwjaar 2017
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.2 TSI Connected Series |
| Kenteken | KZ-527-P |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 166.066 km |
| Aanschafprijs | €14.475 |
| Opmerking | Navi / Climate / Trekh / Pano / 7 Persoons |
| Modeljaar | 2016 |
| Carrosserievorm | Overige carrosserieën |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | bruin |
| Laksoort | metallic |
| Datum eerste toelating | 2017-01-20 |
| Motorvermogen kW | 82 kW |
| Motorvermogen pk | 111 pk |
| Brandstofvermogen kW | 82 kW |
| Brandstofvermogen pk | 111 pk |
| Cilinder inhoud | 1.197 cc |
| Koppel | 175 Nm |
| Topsnelheid | 189 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,3 sec |
| Koppel (brandstof) | 175 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €5.240 |
| Resterende BPM | €1.166 |
| Wielbasis | 2.790 mm |
| GVW | 2.180 kg |
| Massa leeg | 1.364 kg |
| Laadvermogen | 816 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 58 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED achterlichten
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Airco separaat achter
- Dab
- Extra getint glas achter
- Vermoeidheids herkenning
- Lederen versnellingspook
- Airbag(s) knie
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Armsteun achter
- Elektronisch Sper Differentieel
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Comfortstoel(en)
- Warmtewerend glas
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Alarm klasse 3
- Dakrails
- Audioinstallatie met CD-speler
- Lichtmetalen velgen 16"
- Bagagedek
- Mistlampen voor adaptief
- Achterstoelen verschuifbaar
- Niet in gerookt
- 7 zitplaatsen
Locatie
Autobedrijf van Gorkum B.V.
De Linge 45
DRONTEN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Touran
Volkswagen Touran
1.2 TSI Connected SeriesLease nu de Volkswagen Touran vanaf
€242,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€242,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!