Volkswagen ID.3
Business 58 kWh (94%SOH)
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model ID.3
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Business 58 kWh (94%SOH) |
| Kenteken | K-604-RN |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 78.600 km |
| Aanschafprijs | €18.940 |
| Opmerking | Carplay Stuur+Stoelverw Ad.Cruise |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2020-12-04 |
| Motorvermogen kW | 150 kW |
| Motorvermogen pk | 204 pk |
| Koppel | 310 Nm |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 sec |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| Wielbasis | 2.770 mm |
| GVW | 2.270 kg |
| Massa leeg | 1.705 kg |
| Laadvermogen | 565 kg |
Opties & Accessoires
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless start
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Achterbank neerklapbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief met stop&go
- Grootlichtassistent
- Regensensor
- Bluetooth
- LED dagrijverlichting
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Stuur verwarmd
- Airco automatisch
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Dab
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Andere dakkleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Rijstrooksensor
- Centrale airbag voor
- Audio-navigatie full map
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
Locatie
Auto XL
De Schans 25
ALPHEN AAN DEN RIJN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen ID.3
Volkswagen ID.3
Business 58 kWh (94%SOH)Lease nu de Volkswagen ID.3 vanaf
€262,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€262,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!