Volkswagen ID.3
Pro 58 kWh
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model ID.3
- Bouwjaar 2022
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Pro 58 kWh |
| Kenteken | R-573-FG |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 60.621 km |
| Aanschafprijs | €21.490 |
| Opmerking | SOH 90% 18"Lichtmetalen Velgen Navigatie Parkeer sensoren Adaptive Cruise Control Climate Control |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Platinum grey / zwart |
| Datum eerste toelating | 2022-08-29 |
| Motorvermogen kW | 107 kW |
| Motorvermogen pk | 145 pk |
| Koppel | 275 Nm |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,6 sec |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| Wielbasis | 2.770 mm |
| GVW | 2.270 kg |
| Massa leeg | 1.712 kg |
| Laadvermogen | 558 kg |
| Laadvermogen elektrisch | 11 kW |
| Elektrisch bereik | 426 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsisolerend glas
- Hill hold functie
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Bots waarschuwing systeem
- Regensensor
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise Control Adaptief
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Lichtmetalen velgen 18"
- Oplaadmogelijkheid
- Sfeerverlichting
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Warmtewerende voorruit
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Bestuurdersairbag
- Comfort-pakket
- DAB ontvanger
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Centrale airbag voor
- Multimedia scherm klein
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Afwijkende dakkleur
- Geluidsimulator
Locatie
Eurocars
Havenstraat 28
Oss
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen ID.3
Volkswagen ID.3
Pro 58 kWhLease nu de Volkswagen ID.3 vanaf
€297,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€297,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!