Volkswagen ID.3
Pro 62KWh Comfort
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model ID.3
- Bouwjaar 2022
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Pro 62KWh Comfort |
| Kenteken | R-580-FG |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 95.072 km |
| Aanschafprijs | €18.990 |
| Opmerking | / SOH 91% / Navigatie / Pdc.V+A / Airco-ecc./ Xenon / Radio multimedia / Apk 08-2026 |
| Modeljaar | 2021 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Donker grijs |
| Datum eerste toelating | 2022-08-29 |
| Motorvermogen kW | 107 kW |
| Motorvermogen pk | 145 pk |
| Koppel | 275 Nm |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,6 sec |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| Wielbasis | 2.770 mm |
| GVW | 2.270 kg |
| Massa leeg | 1.712 kg |
| Laadvermogen | 558 kg |
| Laadvermogen elektrisch | 11 kW |
| Elektrisch bereik | 426 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsisolerend glas
- Hill hold functie
- Keyless start
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Bots waarschuwing systeem
- Regensensor
- Bluetooth
- LED dagrijverlichting
- Cruise Control Adaptief
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Stuur verwarmd
- Airco automatisch
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Lichtmetalen velgen 18"
- Oplaadmogelijkheid
- Dab
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sfeerverlichting
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Warmtewerende voorruit
- Andere dakkleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Comfort-pakket
- Centrale airbag voor
- Geluid- en warmtewerend glas
- Kleur grijs
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Geluidsimulator
- *Dit is de scherpe meeneemprijs
- *Inruil mogelijk
- *NIET-rokersauto
- 1ste eigenaar
- Velgen 'East Derry', 18 inch lichtmetaal (PJB)
- Comfort Pakket (PBM)
Locatie
Dekrie Auto's B.V.
Wolput 18
VLIJMEN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen ID.3
Volkswagen ID.3
Pro 62KWh ComfortLease nu de Volkswagen ID.3 vanaf
€262,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€262,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!