Ford Fiesta
1.0 EcoBoost Titanium
Algemene informatie
- Merk Ford
- Model Fiesta
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.0 EcoBoost Titanium |
| Kenteken | K-731-HN |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 85.454 km |
| Aanschafprijs | €13.400 |
| Opmerking | Ford Fiesta 1.0 EcoBoost Hybrid Titanium Navi Clima PDC Apple Carplay 1e Eigenaar NAP |
| Modeljaar | 2017 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | blauw |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2021-02-09 |
| Motorvermogen kW | 92 kW |
| Motorvermogen pk | 125 pk |
| Brandstofvermogen kW | 92 kW |
| Brandstofvermogen pk | 125 pk |
| Cilinder inhoud | 998 cc |
| Koppel | 210 Nm |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 sec |
| Koppel (brandstof) | 210 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €1.881 |
| Resterende BPM | €636 |
| Wielbasis | 2.490 mm |
| GVW | 1.685 kg |
| Massa leeg | 1.117 kg |
| Laadvermogen | 568 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 605 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 42 l |
Opties & Accessoires
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Apple Carplay/Android Auto
- Lederen stuurwiel
- Stuur verstelbaar
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Stuurbekrachtiging
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Lederen versnellingspook
- DAB ontvanger
- Instructieboekjes aanwezig
- Rookvrij
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- WiFi voorbereiding
- Lichtmetalen velgen 15"
- Ford Keyless Entry & Start (CBGAL)
- Navigatiesysteem met 8inch touchscreen, SYNC 3 Bluetooth®/Voice Control, DAB+ (ICFAH)
- Airbags voor en zij voor bestuurder en voorpassagiers, Side Air Curtain airbags (CN7AP)
- Automatisch dimmende binnenspiegel (BSBAF)
- Elektrisch bedienbare portierramen rondom (B2CAF)
- FordPass Connect - Embedded Modem (IEPAM)
- Cruise Control inclusief Adjustable Speed Limiting Device (ASLD) (GTDAJ)
- Buitenspiegels in carrosseriekleur (BSHDJ)
- Stuurwiel 3-spaaks met (spraak-)bediening van o.a. audio, telefoon en boardcomputer (GTABT)
- Automatisch inschakelende dimlichten (JEDAC)
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel inclusief lendensteunverstelling (BYPAL)
- LED achterlichten (JDAAB)
- LED koplampen voor dimlicht en grootlicht (JBBAK)
- Regensensor (CFFAN)
- Bandenspanningscontrole systeem (D19AG)
- ABS, ESP, Traction Control, Emergency Brake Assist en Hill Start Assist (FEAAP)
- EasyFold 60:40 achterbankleuning (BWCAK)
- Elektrisch verstel- en verwarmbare buitenspiegels (BSHDJ)
- LED mistlampen voor met bochtverlichting (JBKAM)
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels incl. omgevingsverlichting (BSHCF)
- Lane Departure Warning/Lane Keeping Aid en Road Edge Detection (HLNAB)
- 2x USB poort (type A en C) op achterkant middenconsole (J3FAC)
- Dual Zone Automatische Airconditioning (AC N)
- Sportstoelen voor (FS H)
- Boordcomputer met 4.2" kleuren display (HCAAJ)
- Parkeersensoren voor en achter (HNKAB)
- Radio met 6 luidsprekers, DAB+ en 2x USB (ICFAQ)
- Chrome Blue (PN4FT)
- Navigatie met 10.1 inch Touch&Swipe screen, SYNC 3 met smartphonekoppeling, Bluetooth (HKCAB)
- Airbags voor en zij voor bestuurder en voorpassagiers, Side Air Curtain airbags (CP1AB)
- Airbags voor en zij voor bestuurder en voorpassagiers, Side Air Curtain airbags (CP2AB)
- Centrale portiervergrendeling met afstandsbediening (CBFAM)
- Gordijnairbags (CP2AB)
Locatie
Lenferink Auto's B.V.
Plesmanweg 11
Almelo
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ford Fiesta
Ford Fiesta
1.0 EcoBoost TitaniumLease nu de Ford Fiesta vanaf
€187,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€187,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!