Ford Fiesta
1.0 126PK ST-Line
€ 154,47 o.b.v. 72 mnd looptijd| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.0 EcoBoost ST Line 141 pk full options |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 135.783 km |
| Aanschafprijs | €8.950 |
| Opmerking | navi climate ctr spoiler pakket lmv 16 inch pdc a keyless entry dealer oh 2e eigenaar |
| Modeljaar | 2017 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2017-02-13 |
| Motorvermogen kW | 104 kW |
| Motorvermogen pk | 141 pk |
| Brandstofvermogen kW | 104 kW |
| Brandstofvermogen pk | 141 pk |
| Cilinder inhoud | 998 cc |
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,4 sec |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| Wielbasis | 2.490 mm |
| Massa leeg | 1.064 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 42 l |
City Cars Vaassen
Spinfondsweg 21
VAASSEN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ben je geïnteresseerd in deze auto en wil je in contact komen met de verkoper? Vul onderstaande gegevens in.
Bent je geïnteresseerd in deze auto en wil je een proefrit maken? Vul onderstaande gegevens in, dan neemt de dealer contact met je op