Ford Fiesta
1.0 EcoBoost Titanium
Algemene informatie
- Merk Ford
- Model Fiesta
- Bouwjaar 2019
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.0 EcoBoost Titanium |
| Kenteken | XT-366-V |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 132.065 km |
| Aanschafprijs | €11.750 |
| Opmerking | Staat in Hardenberg |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Datum eerste toelating | 2019-03-28 |
| Motorvermogen kW | 74 kW |
| Motorvermogen pk | 101 pk |
| Brandstofvermogen kW | 74 kW |
| Brandstofvermogen pk | 101 pk |
| Cilinder inhoud | 998 cc |
| Koppel | 170 Nm |
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,6 sec |
| Koppel (brandstof) | 170 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €3.252 |
| Resterende BPM | €1.060 |
| Wielbasis | 2.490 mm |
| GVW | 1.675 kg |
| Massa leeg | 1.064 kg |
| Laadvermogen | 611 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 42 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Chroom delen exterieur
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Apple Carplay
- Android Auto
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Grootlichtassistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Lederen versnellingspook
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Sportstoelen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor adaptief
Locatie
Mastebroek's Autobedrijven B.V.
Edisonstraat 32
HOOGEVEEN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ford Fiesta
Ford Fiesta
1.0 EcoBoost TitaniumLease nu de Ford Fiesta vanaf
€165,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€165,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!