Ford Fiesta
1.0 EcoBoost Titanium
Algemene informatie
- Merk Ford
- Model Fiesta
- Bouwjaar 2018
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.0 EcoBoost Titanium |
| Kenteken | G-373-RJ |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 121.297 km |
| Aanschafprijs | €10.450 |
| Opmerking | Cruise Lane Keyless Led |
| Modeljaar | 2017 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2018-04-12 |
| Motorvermogen kW | 74 kW |
| Motorvermogen pk | 101 pk |
| Brandstofvermogen kW | 74 kW |
| Brandstofvermogen pk | 101 pk |
| Cilinder inhoud | 998 cc |
| Koppel | 170 Nm |
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,5 sec |
| Koppel (brandstof) | 170 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €670 |
| Resterende BPM | €154 |
| Wielbasis | 2.490 mm |
| GVW | 1.670 kg |
| Massa leeg | 1.063 kg |
| Laadvermogen | 607 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 42 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED achterlichten
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Apple Carplay
- Android Auto
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Grootlichtassistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Bestuurdersairbag
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Rookvrij
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- Sportstoelen
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Lichtmetalen velgen 16"
- Lederen stuurwiel en versnellingspook
- Mistlampen voor adaptief
- Mp3-speler
Locatie
The Carroom
Antennestraat 56
Almere
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ford Fiesta
Ford Fiesta
1.0 EcoBoost TitaniumLease nu de Ford Fiesta vanaf
€175,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€175,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!