Ford Fiesta
1.0 126PK ST-Line
Algemene informatie
- Merk Ford
- Model Fiesta
- Bouwjaar 2019
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.0 126PK ST-Line |
| Kenteken | XV-043-L |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 142.393 km |
| Aanschafprijs | €10.990 |
| Opmerking | / Airco-ecc. / Navigatie Pack / Privacy Glas / Quick Clear / Apple Carplay / Apk 03-2027 |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2019-03-29 |
| Motorvermogen kW | 93 kW |
| Motorvermogen pk | 126 pk |
| Brandstofvermogen kW | 93 kW |
| Brandstofvermogen pk | 126 pk |
| Cilinder inhoud | 998 cc |
| Koppel | 170 Nm |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,0 sec |
| Koppel (brandstof) | 170 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €3.514 |
| Resterende BPM | €914 |
| Wielbasis | 2.490 mm |
| GVW | 1.675 kg |
| Massa leeg | 1.064 kg |
| Laadvermogen | 611 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 42 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless start
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Airco automatisch
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Connected services
- Comfort Pack
- Dab
- Lederen versnellingspook
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 17"
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Sportstoelen
- Mistlampen voor adaptief
- Sportonderstel
- Navigation Pack
- *Dit is de scherpe meeneemprijs
- *Inruil mogelijk
- *NIET-rokersauto
- 1ste eigenaar
Locatie
Dekrie Auto's B.V.
Wolput 18
VLIJMEN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ford Fiesta
Ford Fiesta
1.0 126PK ST-LineLease nu de Ford Fiesta vanaf
€154,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€154,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!