Volvo V60
2.0 T6 Recharge AWD R-Design
Algemene informatie
- Merk Volvo
- Model V60
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 2.0 T6 Recharge AWD R-Design |
| Kenteken | J-015-FH |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 109.442 km |
| Aanschafprijs | €30.400 |
| Opmerking | Black-line private-glas Navigatie electr achterklep afneembare trekhaak LED-verlichting DAB ECC Distronic 360 camera lane-assist PDC achter 19-inch lmv |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | V60 recharge t6 plug-in hybrid awd r-design |
| Datum eerste toelating | 2020-07-15 |
| Motorvermogen kW | 250 kW |
| Motorvermogen pk | 340 pk |
| Cilinder inhoud | 1.969 cc |
| Koppel | 350 Nm |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,4 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €1.480 |
| Resterende BPM | €457 |
| Wielbasis | 2.870 mm |
| GVW | 2.550 kg |
| Massa leeg | 1.975 kg |
| Laadvermogen | 575 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 60 l |
| Laadvermogen elektrisch | 4 kW |
| Elektrisch bereik | 56 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Oplaadmogelijkheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Dodehoekdetectie met correctie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Lederen versnellingspook
- Armsteun achter
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- WiFi voorbereiding
- Hoofdsteunen actief
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Dakrails
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Electronic climate controle
- Achteruitrij assistent
- Bagagedek
- Bots herkenning en activatie
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Kruisend verkeer detectie
- Bagage-scheidingsnet
- Park Assist Pack
- R-Design exterieur
- 19" 5-Triple Spaaks Matt Black / Diamond Cut velgen met 235/40 R19 banden (1042)
- Onyx Black metallic (717)
- Electrisch bedienbare bestuurdersstoel (047)
- Extra getint glas achterportieren en bagageruimte (179)
- Bandenreparatieset
- Nappa lederen bekleding met comfortstoelen (xCx0)
Locatie
Lenferink Auto's B.V.
Plesmanweg 11
Almelo
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volvo V60
Volvo V60
2.0 T6 Recharge AWD R-DesignLease nu de Volvo V60 vanaf
€508,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€508,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!