Volvo V60
2.0 T6 Recharge AWD Inscription (Plug-in)
Algemene informatie
- Merk Volvo
- Model V60
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 2.0 T6 Recharge AWD Inscription (Plug-in) |
| Kenteken | N-156-JL |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 190.166 km |
| Aanschafprijs | €19.445 |
| Opmerking | (INCL-BTW) Aut. *PANO | LEATHER | FULL-LED | MEMORY-PACK | KEYLESS | DIGI-COCKPIT | NAVI-FULLMAP | HEATED-SPORTSEATS | ECC | CRUISE | DAB | TOWBAR | 19''ALU* |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2021-10-29 |
| Motorvermogen kW | 287 kW |
| Motorvermogen pk | 390 pk |
| Brandstofvermogen kW | 186 kW |
| Brandstofvermogen pk | 253 pk |
| Cilinder inhoud | 1.969 cc |
| Koppel | 350 Nm |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,4 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €1.404 |
| Resterende BPM | €528 |
| Wielbasis | 2.870 mm |
| GVW | 2.550 kg |
| Massa leeg | 1.975 kg |
| Laadvermogen | 575 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 60 l |
| Laadvermogen elektrisch | 4 kW |
| Elektrisch bereik | 55 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Luxe lederen bekleding
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Bumpers in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Stuur leder
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Afdekhoes
- Dab
- Electronic climate control
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- WiFi
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Armsteun achter
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Lederen interieurdelen
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Vervolgbotsing preventie
- Sportstuur
- Sportstoelen
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Bagagedek
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
- Bagage-scheidingsnet
- Getint glas
- Parkeerverwarming met timer (273)
- 12Volt aansluiting
- Airco met elektronische regeling
- Derde remlicht
- Uitlaat sierstuk
- Niet in gerookt
- Accukoeling
- Roetfilter
- Elektrisch bedienbaar glazen panoramisch schuif-/kanteldak met elektrisch bedienbaar zonnescherm (030)
- Onyx Black metallic (717)
- Range extender
- Electrisch bedienbare bestuurdersstoel (047)
- Zomerbanden
- Vierwielaandrijving
- BTW te verrekenen
- Dakreling Chroom
- Decor carbon
Locatie
Haverkamp Auto's B.V.
Woudweg 7
TEUGE
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volvo V60
Volvo V60
2.0 T6 Recharge AWD Inscription (Plug-in)Lease nu de Volvo V60 vanaf
€270,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€270,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!