Volvo V60
2.0 T6 Recharge AWD R-Design
Algemene informatie
- Merk Volvo
- Model V60
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 2.0 T6 Recharge AWD R-Design |
| Kenteken | HKH-46-K |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 90.757 km |
| Aanschafprijs | €29.990 |
| Opmerking | Panoramadak Navigatie Apple Carplay/Android Auto Camera Parkeersensoren Stoel- en stuurverwarming Cruise Control Blind Spot Assist Virtual Cockpit Climate Control |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2021-03-11 |
| Motorvermogen kW | 251 kW |
| Motorvermogen pk | 341 pk |
| Cilinder inhoud | 1.969 cc |
| Koppel | 350 Nm |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,4 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €751 |
| Resterende BPM | €257 |
| Wielbasis | 2.870 mm |
| GVW | 2.550 kg |
| Massa leeg | 1.975 kg |
| Laadvermogen | 575 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6d |
| Tankinhoud | 60 l |
| Laadvermogen elektrisch | 4 kW |
| Elektrisch bereik | 56 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Oplaadmogelijkheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Dodehoekdetectie met correctie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Lederen/stof bekleding
- Lederen versnellingspook
- Armsteun achter
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- WiFi voorbereiding
- Hoofdsteunen actief
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Dakrails
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Electronic climate controle
- Achteruitrij assistent
- Bagagedek
- Bots herkenning en activatie
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Kruisend verkeer detectie
- Bagage-scheidingsnet
- Park Assist Pack
- R-Design exterieur
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 18"
- Verwarmbare voorruit (871)
- Elektrisch bedienbaar glazen panoramisch schuif-/kanteldak met elektrisch bedienbaar zonnescherm (030)
- Electrisch bedienbare bestuurdersstoel (047)
- Extra getint glas achterportieren en bagageruimte (179)
- Climate Pack
- Ice White solid (614)
Locatie
Eurocars
Havenstraat 28
Oss
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volvo V60
Volvo V60
2.0 T6 Recharge AWD R-DesignLease nu de Volvo V60 vanaf
€415,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€415,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!