Volvo V60
2.0 T8 Plug-in hybrid AWD Polestar Engineered
Algemene informatie
- Merk Volvo
- Model V60
- Bouwjaar 2023
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 2.0 T8 Plug-in hybrid AWD Polestar Engineered |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 34.421 km |
| Aanschafprijs | €46.950 |
| Opmerking | 455pk Panoramadak/Heiko-Uitlaat/Trekhaak |
| Modeljaar | 2022 |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2023-10-04 |
| Motorvermogen kW | 335 kW |
| Motorvermogen pk | 455 pk |
| Brandstofvermogen kW | 335 kW |
| Brandstofvermogen pk | 455 pk |
| Cilinder inhoud | 1.969 cc |
| Koppel | 400 Nm |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,6 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €520 |
| Resterende BPM | €250 |
| Wielbasis | 2.870 mm |
| GVW | 2.530 kg |
| Massa leeg | 1.964 kg |
| Laadvermogen | 566 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 60 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Uitparkeer waarschuwing
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- Elektrische ramen voor en achter
- Audio installatie premium
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- LED dagrijverlichting
- Stuur multifunctioneel
- Stuur verwarmd
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achterruitverwarming
- Airco separaat achter
- Buitenspiegels in andere kleur
- Dab
- Dodehoekdetectie met correctie
- Electronic climate control
- Extra getint glas achter
- Full-LED koplampen
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- Roll Stability Control
- Sfeerverlichting
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Zwarte (glans) exterieur delen
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Lederen/stof bekleding
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi
- Head-up display
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Uitwijk assistent
- Vervolgbotsing preventie
- Alarm klasse 3
- Aluminium interieur afwerking
- Sportstuur
- Dakrails
- Sportstoelen
- Stuur kunstleder
- Bagage-scheidingsnet
- Lichtmetalen velgen 19"
- Elektrisch variabele schokdemperafstelling
- Premium Audio by Harman Kardon (1033)
- Actieve noodgeval assistent
- Achterbank met armsteun en skiluik
- Airbag(s) side achter
- Premium kleur
- Voorstoelen verwarmd en elektrische lendesteunen
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Geluidsimulator
- R-Design exterieur
- Luxe lederen/stof bekleding
- Contourstoelen
- Elektrisch bedienbaar glazen panoramisch schuif-/kanteldak met elektrisch bedienbaar zonnescherm (030)
- Electrisch bedienbare bestuurdersstoel (047)
- 4 zone Electronic Climate Control met touchscreen bediening op de tweede zitrij (005)
- Verwarmbare achterbank (752)
- Lichtmetalen velgen 20 Inch
- Trekhaak elektrisch bedienbaar
- Nappa leder / Open Grid textiel bekleding met contourstoelen (sportstoelen) (RG0R)
Locatie
Elegance Car Selection
De Marowijne 51
ZWAAG
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volvo V60
Volvo V60
2.0 T8 Plug-in hybrid AWD Polestar EngineeredLease nu de Volvo V60 vanaf
€649,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€649,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!