Volvo V60
2.0 B5 250 PK | Inscription | Navigatie |
Algemene informatie
- Merk Volvo
- Model V60
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 2.0 B5 250 PK | Inscription | Navigatie | |
| Kenteken | K-328-PF |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 154.359 km |
| Aanschafprijs | €23.950 |
| Opmerking | Full LED | |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | blauw |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2021-01-27 |
| Brandstofvermogen kW | 185 kW |
| Brandstofvermogen pk | 252 pk |
| Cilinder inhoud | 1.969 cc |
| Koppel | 350 Nm |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,8 sec |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €8.198 |
| Resterende BPM | €2.771 |
| Wielbasis | 2.870 mm |
| GVW | 2.240 kg |
| Massa leeg | 1.677 kg |
| Laadvermogen | 563 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 60 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Uitparkeer waarschuwing
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- Audio installatie premium
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Houtafwerking interieur
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- LED dagrijverlichting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Stuur verwarmd
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Dab
- Dodehoekdetectie met correctie
- Electronic climate control
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Lederen versnellingspook
- WiFi
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Armsteun achter
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Vervolgbotsing preventie
- Dakrails
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Bagagedek
- Kruisend verkeer detectie
- Bagage-scheidingsnet
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 18"
- Audio & Park Assist Pack
Locatie
Bosch Car Service Bijsma
Wijmersweg 25
LOPPERSUM
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volvo V60
Volvo V60
2.0 B5 250 PK | Inscription | Navigatie |Lease nu de Volvo V60 vanaf
€339,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€339,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!