BMW X4
M40i High Executive
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model X4
- Bouwjaar 2017
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | M40i High Executive |
| Kenteken | RB-556-N |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 92.655 km |
| Aanschafprijs | €34.950 |
| Modeljaar | 2016 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | rood |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2017-05-05 |
| Motorvermogen kW | 266 kW |
| Motorvermogen pk | 362 pk |
| Brandstofvermogen kW | 266 kW |
| Brandstofvermogen pk | 362 pk |
| Cilinder inhoud | 2.979 cc |
| Koppel | 465 Nm |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,9 sec |
| Koppel (brandstof) | 465 Nm |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €16.774 |
| Resterende BPM | €4.886 |
| Wielbasis | 2.810 mm |
| GVW | 2.430 kg |
| Massa leeg | 1.820 kg |
| Laadvermogen | 610 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.400 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 67 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Lederen bekleding
- Lichtmetalen velgen 20"
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Bots herkenning systeem
- Parkeersensor voor en achter
- Audio installatie premium
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Afdaal assistent
- Connected services
- Metaalkleur
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Koplampreiniging
- Adaptief demping systeem
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Armsteun achter
- Audioinstallatie met CD-speler
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Sportonderstel
- Bi-xenon koplampen
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 19"
- M Aerodynamica
- Niet in gerookt
Locatie
Auto Dynamic
Van Leeuwenhoekstraat 10
REEUWIJK
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW X4
M40i High ExecutiveLease nu de BMW X4 vanaf
€584,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€584,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!