BMW X4
xDrive20i High Executive Edition
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model X4
- Bouwjaar 2019
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | xDrive20i High Executive Edition |
| Kenteken | XX-828-Z |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 184.398 km |
| Aanschafprijs | €29.450 |
| Opmerking | M-Sport Pano Camera HK |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Leder vernasca schwarz |
| Datum eerste toelating | 2019-04-05 |
| Motorvermogen kW | 135 kW |
| Motorvermogen pk | 184 pk |
| Brandstofvermogen kW | 135 kW |
| Brandstofvermogen pk | 184 pk |
| Cilinder inhoud | 1.998 cc |
| Koppel | 290 Nm |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,3 sec |
| Koppel (brandstof) | 290 Nm |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €15.651 |
| Resterende BPM | €4.069 |
| Wielbasis | 2.860 mm |
| GVW | 2.400 kg |
| Massa leeg | 1.695 kg |
| Laadvermogen | 705 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 65 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Audio installatie premium
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Afdaal assistent
- Draadloze telefoonlader
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airco separaat achter
- Koplampen adaptief
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Lederen/stof bekleding
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Head-up display
- Rijstrooksensor
- Armsteun achter
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Dodehoek detectie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Warmtewerend glas
- Zij airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Extra getint glas
- WiFi voorbereiding
- Hoofdsteunen actief
- Radio CD speler
- Alarm klasse 3
- Aluminium interieur afwerking
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportstuur
- Dakrails
- Spiegel-pakket
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Electronic climate controle
- Achteruitrij assistent
- Bots herkenning en activatie
- Sportonderstel
- Lichtmetalen velgen 19"
- DVD speler
- M Aerodynamica
- Comfort Access pakket
- Audio Media Pack
- Parking Pack
- Safety-pack
- M Sport
- M Sport X
Locatie
The Carroom
Antennestraat 56
Almere
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW X4
xDrive20i High Executive EditionLease nu de BMW X4 vanaf
€492,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€492,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!