BMW X4
xDrive20i M Sport
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model X4
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | xDrive20i M Sport |
| Kenteken | H-595-NB |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 188.205 km |
| Aanschafprijs | €29.850 |
| Opmerking | Nap Apple Carplay Leder |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Leder vernasca schwarz stiksel blau schwarz |
| Datum eerste toelating | 2020-03-10 |
| Motorvermogen kW | 135 kW |
| Motorvermogen pk | 184 pk |
| Brandstofvermogen kW | 135 kW |
| Brandstofvermogen pk | 184 pk |
| Cilinder inhoud | 1.998 cc |
| Koppel | 290 Nm |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,3 sec |
| Koppel (brandstof) | 290 Nm |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €11.729 |
| Resterende BPM | €3.427 |
| Wielbasis | 2.860 mm |
| GVW | 2.400 kg |
| Massa leeg | 1.705 kg |
| Laadvermogen | 695 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 65 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Afdaal assistent
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airco separaat achter
- Vermoeidheids herkenning
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Armsteun achter
- Bestuurdersairbag
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Warmtewerend glas
- Zij airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Rookvrij
- Hoofdsteunen actief
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- LED mistlampen voor (5A1)
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportstuur
- Variabele stuuroverbrenging
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Electronic climate controle
- Dakdraagsysteem aluminium zijdeglans (3AT)
- Sportonderstel
- Alarmsysteem klasse 3 (302)
- M Aerodynamicapakket (715)
- Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit (420)
- Saphirschwarz (475)
- Adaptieve LED koplampen (552)
- WiFi hotspot (6WD)
- Interieurlijsten Aluminium Feinschliff + accentlijsten Perlglanz chroom (4K9)
- Model M Sport (7LF)
- Comfort telefoonvoorbereiding met draadlozeoplaadmogelijkheid (6NW)
- DAB-Tuner, digitale radio ontvangst (654)
- Audio Media Pack (ZM6)
- BMW Connected Pack Professional (6C3)
- HiFi-luidsprekerssysteem (676)
- 21" lichtmetalen velgen
- BMW sportstoelen (481)
- `Stof/leder combinatie 'Vivus' (BV)
- Model M Sport X (7LN)
Locatie
Lenferink Auto's B.V.
Plesmanweg 11
Almelo
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW X4
xDrive20i M SportLease nu de BMW X4 vanaf
€499,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€499,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!