BMW X4
xDrive20i High Executive
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model X4
- Bouwjaar 2019
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | xDrive20i High Executive |
| Kenteken | XG-976-N |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 155.495 km |
| Aanschafprijs | €29.950 |
| Opmerking | | 1E EIGENAAR | 12MND GARANTIE | LED | DAB | CRUISE | TREKHAAK | NAVI | LEDER | HEAD-UP | |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Bruin |
| Datum eerste toelating | 2019-01-25 |
| Motorvermogen kW | 135 kW |
| Motorvermogen pk | 184 pk |
| Brandstofvermogen kW | 135 kW |
| Brandstofvermogen pk | 184 pk |
| Cilinder inhoud | 1.998 cc |
| Koppel | 290 Nm |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,3 sec |
| Koppel (brandstof) | 290 Nm |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €15.341 |
| Resterende BPM | €4.181 |
| Wielbasis | 2.860 mm |
| GVW | 2.400 kg |
| Massa leeg | 1.695 kg |
| Laadvermogen | 705 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 65 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless start
- Lederen bekleding
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Grootlichtassistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Afdaal assistent
- Draadloze telefoonlader
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Lichtmetalen velgen 18"
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airco separaat achter
- Dab
- Electronic climate control
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelpaddles
- Vermoeidheids herkenning
- Lederen/stof bekleding
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi
- Head-up display
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Armsteun achter
- Warmtewerend glas
- Radio CD speler
- Alarm klasse 3
- Sportstuur
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Sportonderstel
- Lichtmetalen velgen 19"
- DVD speler
- Audio Media Pack
- XLine
Locatie
De automakelaar Harderwijk B.V.
Edisonstraat 9
HARDERWIJK
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW X4
xDrive20i High ExecutiveLease nu de BMW X4 vanaf
€501,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€501,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!