BMW 5 Serie
Touring 520d High Exe
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model 5 Serie
- Bouwjaar 2015
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Touring 520d High Exe |
| Kenteken | ZG-087-G |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 252.811 km |
| Aanschafprijs | €12.850 |
| Opmerking | PANO/LED/TREKHAAK/ZWART LEER/18"/NAVI-GROOT/ECC/CRUISE/STOELVERWARMING/PRIVACY/MINERALGRAU/PERFECT ONDERHOUDEN MET VOLLEDIGE HISTORIE/EURO 6 |
| Modeljaar | 2016 |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2015-07-07 |
| Motorvermogen kW | 121 kW |
| Motorvermogen pk | 165 pk |
| Brandstofvermogen kW | 121 kW |
| Brandstofvermogen pk | 165 pk |
| Cilinder inhoud | 1.995 cc |
| Koppel | 400 Nm |
| Topsnelheid | 226 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,0 sec |
| Koppel (brandstof) | 400 Nm |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| BPM bedrag | €2.605 |
| Resterende BPM | €220 |
| Wielbasis | 2.970 mm |
| GVW | 2.385 kg |
| Massa leeg | 1.710 kg |
| Laadvermogen | 675 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 70 l |
Opties & Accessoires
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Houtafwerking interieur
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Bumpers in carrosseriekleur
- LED koplampen adaptief
- Privacy Glass
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Airco automatisch
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Extra getint glas achter
- Koplampreiniging
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Armsteun achter
- Audio installatie high end
- Isofix
- Alarm klasse 3
- Sportstuur
- Dakrails
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Bi-xenon koplampen
- Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- Hoofdsteunen achter
- Derde remlicht
- Open dak
- Schuif-/kanteldak
- Trekhaak afneembaar
- Toerenteller
- AUX Aansluiting
- 5-Persoons
- Trekhaak elektrisch bedienbaar
- 100% onderhouden
- Dealeronderhouden
- Onderhouds-historie aanwezig
- Radio/Cd orig.
- Facelift model
- Rokersvrij interieur
- Sportmodus stand
- Matrix-LED koplampen
Locatie
PPW Auto's
Zirkoon 238
DORDRECHT
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW 5 Serie
BMW 5 Serie
Touring 520d High ExeLease nu de BMW 5 Serie vanaf
€215,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€215,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!