MINI Cooper
Mini 1.5 Chili Ser. Business | Pano| Leer |Org NL Auto
Algemene informatie
- Merk MINI
- Model Cooper
- Bouwjaar 2016
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Mini 1.5 Chili Ser. Business | Pano| Leer |Org NL Auto |
| Kenteken | JN-301-G |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 131.495 km |
| Aanschafprijs | €12.950 |
| Modeljaar | 2014 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 3 |
| Basiskleur | blauw |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2016-05-06 |
| Motorvermogen kW | 100 kW |
| Motorvermogen pk | 136 pk |
| Brandstofvermogen kW | 100 kW |
| Brandstofvermogen pk | 136 pk |
| Cilinder inhoud | 1.499 cc |
| Koppel | 220 Nm |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 sec |
| Koppel (brandstof) | 220 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €2.443 |
| Resterende BPM | €451 |
| Wielbasis | 2.500 mm |
| GVW | 1.565 kg |
| Massa leeg | 1.060 kg |
| Laadvermogen | 505 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 40 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Keyless entry
- Lederen bekleding
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Audio installatie premium
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- LED koplampen adaptief
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Airco automatisch
- Lichtmetalen velgen 18"
- Achterspoiler
- Extra getint glas achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Lederen/stof bekleding
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Lichtmetalen velgen 16"
- Elektrisch schuif-/kanteldak
- Sportonderstel
- Niet in gerookt
- Sportstuur leder
- Wired pakket
- Yours
- Black
Locatie
Auto Dynamic
Van Leeuwenhoekstraat 10
REEUWIJK
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
MINI Cooper
MINI Cooper
Mini 1.5 Chili Ser. Business | Pano| Leer |Org NL AutoLease nu de MINI Cooper vanaf
€216,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€216,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!