Ford Fiesta
1.0 126PK ST-Line
€ 154,47 o.b.v. 72 mnd looptijd| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.0 EcoBoost Hybrid 136pk ST-Line X Automaat |
| Kenteken | S-152-JN |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 50.810 km |
| Aanschafprijs | €19.990 |
| Opmerking | B&O Audio Climate control Cruise control LED Parkeersensoren achter Camera Stuurverwarming Stoelverwarming Digital cockpit Navigatie Apple Carplay/ Android Auto |
| Modeljaar | 2022 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2022-03-22 |
| Motorvermogen kW | 100 kW |
| Motorvermogen pk | 136 pk |
| Brandstofvermogen kW | 100 kW |
| Brandstofvermogen pk | 136 pk |
| Cilinder inhoud | 999 cc |
| Koppel | 170 Nm |
| Topsnelheid | 199 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 sec |
| Koppel (brandstof) | 170 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €1.763 |
| Resterende BPM | €699 |
| Wielbasis | 2.490 mm |
| GVW | 1.710 kg |
| Massa leeg | 1.151 kg |
| Laadvermogen | 559 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 625 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Emissieklasse | 6d |
| Tankinhoud | 42 l |
Eurocars
Havenstraat 28
Oss
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ben je geïnteresseerd in deze auto en wil je in contact komen met de verkoper? Vul onderstaande gegevens in.
Bent je geïnteresseerd in deze auto en wil je een proefrit maken? Vul onderstaande gegevens in, dan neemt de dealer contact met je op