Ford Fiesta
1.0 126PK ST-Line
€ 154,47 o.b.v. 72 mnd looptijd| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 100PK ECOBOOST TITANIUM |
| Kenteken | GV-862-B |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 102.526 km |
| Aanschafprijs | €7.245 |
| Opmerking | CRUISE/NAVI/STOELVERW. |
| Modeljaar | 2012 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | blauw |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2015-08-27 |
| Motorvermogen kW | 74 kW |
| Motorvermogen pk | 101 pk |
| Brandstofvermogen kW | 74 kW |
| Brandstofvermogen pk | 101 pk |
| Cilinder inhoud | 998 cc |
| Koppel | 170 Nm |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 sec |
| Koppel (brandstof) | 170 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €1.840 |
| Resterende BPM | €301 |
| Wielbasis | 2.490 mm |
| GVW | 1.555 kg |
| Massa leeg | 1.030 kg |
| Laadvermogen | 525 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 565 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 42 l |
Heijne occasion dealer
Lijnderdijk 83
ZWANENBURG
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ben je geïnteresseerd in deze auto en wil je in contact komen met de verkoper? Vul onderstaande gegevens in.
Bent je geïnteresseerd in deze auto en wil je een proefrit maken? Vul onderstaande gegevens in, dan neemt de dealer contact met je op