BMW 1 Serie
M135i xDrive High Ex
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model 1 Serie
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | M135i xDrive High Ex |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 65.987 km |
| Aanschafprijs | €36.999 |
| Opmerking | H/K|Schuifdak|Camera|Leder |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2020-08-06 |
| Motorvermogen kW | 225 kW |
| Motorvermogen pk | 306 pk |
| Brandstofvermogen kW | 225 kW |
| Brandstofvermogen pk | 306 pk |
| Cilinder inhoud | 1.998 cc |
| Koppel | 450 Nm |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,8 sec |
| Koppel (brandstof) | 450 Nm |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €4.003 |
| Resterende BPM | €1.402 |
| Wielbasis | 2.670 mm |
| GVW | 2.085 kg |
| Massa leeg | 1.500 kg |
| Laadvermogen | 585 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 50 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- Parkeersensor voor en achter
- Zwarte hemelbekleding
- Bots waarschuwing systeem
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- LED koplampen adaptief
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Lichtmetalen velgen 18"
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achterspoiler
- Dab
- Dakspoiler
- Electronic climate control
- Extra getint glas achter
- Koplampen adaptief
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelpaddles
- Sfeerverlichting
- Sperdifferentieel
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi
- Head-up display
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Rijstrooksensor
- Elektronisch Sper Differentieel
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Alarm klasse 3
- Sportstuur
- Spiegel-pakket
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Sportonderstel
- Xenon verlichting
- Getint glas
- Multimedia systeem
- M Aerodynamica
- Airco met elektronische regeling
- Derde remlicht
- Open dak
- Schuif-/kanteldak
- Skiluik
- Windscherm
- Zonnedak
- Zonnescherm
- Audio Media Pack
- Safety-pack
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Virtual cockpit
- Driving Assistant
- Groot Navigatiescherm
- Harman/Kardon
Locatie
RJ Automobielen B.V.
Centaurusweg 148-8
TILBURG
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW 1 Serie
BMW 1 Serie
M135i xDrive High ExLease nu de BMW 1 Serie vanaf
€618,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€618,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!