BMW 1 Serie
118i M-Sportpack Executive Edition
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model 1 Serie
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 118i M-Sportpack Executive Edition |
| Kenteken | K-758-LH |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 191.004 km |
| Aanschafprijs | €16.345 |
| Opmerking | (INCL-BTW) *M-SPORT-CUPSEATS | FULL-LED | DIGI-COCKPIT | HIFI-SOUND | CAMERA | NAVI-FULLMAP | AMBIENTLIGHT | PRIVACY-GLASS | ECC | CARBON-INLAY | PDC | CRUISE | 18''ALU* |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2021-01-22 |
| Motorvermogen kW | 100 kW |
| Motorvermogen pk | 136 pk |
| Brandstofvermogen kW | 100 kW |
| Brandstofvermogen pk | 136 pk |
| Cilinder inhoud | 1.499 cc |
| Koppel | 220 Nm |
| Topsnelheid | 213 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,8 sec |
| Koppel (brandstof) | 220 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €4.170 |
| Resterende BPM | €1.410 |
| Wielbasis | 2.670 mm |
| GVW | 1.870 kg |
| Massa leeg | 1.295 kg |
| Laadvermogen | 575 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 50 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Zwarte hemelbekleding
- Bots waarschuwing systeem
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Stuur leder
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Dab
- Dakspoiler
- Electronic climate control
- Extra getint glas achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- WiFi
- Rijstrooksensor
- Elektronisch Sper Differentieel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Alarm klasse 3
- Automatisch dimmende binnenspiegel (431)
- Emergency call (6AF)
- LED koplampen (5A2)
- LED mistlampen voor (5A1)
- Multifunctioneel stuurwiel (249)
- Sportstuur
- Automatische airconditioning 2-zone (534)
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) (302)
- DAB-Tuner (654)
- Park Distance Control voor/achter (PDC) (508)
- Servotronic (216)
- Cruise control (544)
- Parking Pack (ZP6)
- Sportstuurwiel met leder bekleed (255)
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Aluminium delen exterieur
- Sportonderstel
- Getint glas
- M Aerodynamica
- Hoofdsteunen achter
- 12Volt aansluiting
- Airco met elektronische regeling
- Derde remlicht
- Uitlaat sierstuk
- Audio Media Pack
- Parking Pack
- Premium kleur
- Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit (420)
- M Sport
- Niet in gerookt
- Roetfilter
- Bandenspanningscontrolesysteem (2VB)
- Middenarmsteun voor 3 serie (473)
- Zomerbanden
- BTW te verrekenen
- Sfeerverlichting interieur
- Decor carbon
- Audio Media Pack (ZM7)
- In hoogte verstelbare passagiersstoel (450)
- Leder stuurwiel (240)
- Basis bluetooth telefoonvoorbereiding (6NH)
- Model M Sport (7LF)
- M Sport Steering (2VE)
- Live Cockpit Professional (6U3)
- Live Cockpit Professional
- BMW Individual Storm Bay (C3N)
Locatie
Haverkamp Auto's B.V.
Woudweg 7
TEUGE
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW 1 Serie
BMW 1 Serie
118i M-Sportpack Executive EditionLease nu de BMW 1 Serie vanaf
€230,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€230,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!