BMW M4
4-serie Cabrio xDrive Competition Facelift
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model M4
- Bouwjaar 2023
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 4-serie Cabrio xDrive Competition Facelift |
| Kenteken | 007524 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 45.768 km |
| Aanschafprijs | €109.850 |
| Opmerking | CARBON/KERAMISCH/TRACK-PACK/CURVED DASHBOARD/NEKVERWARMING/ADAPTIVE M-ONDERSTEL/H&K/HEAD-UP/360CAMERA/19"-20"BREEDSET/FACELIFT MODEL 2024/BROOKLYNGRAU/ONE OF A KIND/FABRIEKSGARANTIE T/M 08-26 |
| Modeljaar | 2021 |
| Carrosserievorm | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Datum eerste toelating | 2023-08-21 |
| Motorvermogen kW | 375 kW |
| Motorvermogen pk | 510 pk |
| Brandstofvermogen kW | 375 kW |
| Brandstofvermogen pk | 510 pk |
| Cilinder inhoud | 2.993 cc |
| Koppel | 650 Nm |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,7 sec |
| Koppel (brandstof) | 650 Nm |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €1 |
| Wielbasis | 2.860 mm |
| Massa leeg | 1.895 kg |
| Tankinhoud | 59 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Spraakbediening
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Zwarte hemelbekleding
- Bots waarschuwing systeem
- Luxe lederen bekleding
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- LED dagrijverlichting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Stuur verwarmd
- Draadloze telefoonlader
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Dab
- Dodehoekdetectie met correctie
- Electronic climate control
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelpaddles
- Sfeerverlichting
- Sperdifferentieel
- Verkeersbord detectie
- Zwarte (glans) exterieur delen
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Head-up display
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Rijstrooksensor
- Armsteun achter
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Laser LED koplampen
- Isofix
- Uitwijk assistent
- Alarm klasse 3
- Sportstuur
- File assistent
- Sportstoelen
- Kruisend verkeer detectie
- Carbonafwerking interieur
- M Aerodynamica
- Hoofdsteunen achter
- Derde remlicht
- Open dak
- Windscherm
- Driving Assistant Professional
- Parking Pack
- Safety-pack
- Toerenteller
- USB aansluiting
- Dashboardcamera
- Kuip sportstoelen
- Keramische remschijven
- Carbon exterieur delen
- Exclusieve kleur
- 100% onderhouden
- Dealeronderhouden
- Onderhouds-historie aanwezig
- 4x4 4 Wheeldrive
- Radio/Cd orig.
- Facelift model
- Rokersvrij interieur
- Ambiance verlichting interieur instelbaar
- Harman Kardon Audio Systeem
- Sportmodus stand
- Lichtmetalen velgen 19" M-Sport breedset
- M Race Track Pack
- Electr. bedienbare cabrio kap
- Lichtmetalen velgen 20" M-Sport breedset
- Live Cockpit Professional
- Carbon exterieur pakket
- Luxe lederen bekleding bicolor
- Verhoogde topsnelheid
Locatie
PPW Auto's
Zirkoon 238
DORDRECHT
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW M4
4-serie Cabrio xDrive Competition FaceliftLease nu de BMW M4 vanaf
€1.518,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€1.518,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!