BMW M4
4-serie Coupé
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model M4
- Bouwjaar 2015
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 4-serie Coupé |
| Kenteken | K-977-HF |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 104.878 km |
| Aanschafprijs | €47.450 |
| Opmerking | 500PK, Carbon pakket, Carplay, M Performance Uitlaat Systeem, HARMAN/KARDON |
| Modeljaar | 2014 |
| Carrosserievorm | Coupé |
| Aantal deuren | 2 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2015-08-31 |
| Motorvermogen kW | 318 kW |
| Motorvermogen pk | 432 pk |
| Brandstofvermogen kW | 318 kW |
| Brandstofvermogen pk | 432 pk |
| Cilinder inhoud | 2.979 cc |
| Koppel | 550 Nm |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,1 sec |
| Koppel (brandstof) | 550 Nm |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| BPM bedrag | €12.972 |
| Resterende BPM | €893 |
| Wielbasis | 2.810 mm |
| GVW | 2.040 kg |
| Massa leeg | 1.512 kg |
| Laadvermogen | 528 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 60 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Keyless entry
- Lederen bekleding
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Multimedia-voorbereiding
- Voorstoelen verwarmd
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Audio installatie premium
- Grootlichtassistent
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Metaalkleur
- Dab
- Electronic climate control
- Extra getint glas achter
- Koplampen adaptief
- Verkeersbord detectie
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Lederen/stof bekleding
- Head-up display
- Mistlampen voor
- Elektronisch Sper Differentieel
- Alarm klasse 3
- Sportstuur
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Sportonderstel
- Elektrisch zonnescherm achterruit
- M Aerodynamica
- Innovation-pakket
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Binnen/buitenspiegel aut. dimmend
Locatie
Sebcars
Titaniumweg 494
ALPHEN AAN DEN RIJN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW M4
4-serie CoupéLease nu de BMW M4 vanaf
€793,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€793,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!