Opel Vivaro
2.0 BlueHDi 180PK L3 Automaat BPM VRIJ!
Algemene informatie
- Merk Opel
- Model Vivaro
- Bouwjaar 2024
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 2.0 BlueHDi 180PK L3 Automaat BPM VRIJ! |
| Kenteken | V-64-KGF |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 28.523 km |
| Aanschafprijs | €33.490 |
| Opmerking | Apple Carplay / Android Auto Parkeersensoren V+A Trekhaak Camera Navigatie Cruise Control LED koplampen houten afwerking laadruimte |
| Modeljaar | 2023 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Bekleding stof: grijs met zwart |
| Datum eerste toelating | 2024-12-23 |
| Motorvermogen kW | 130 kW |
| Motorvermogen pk | 177 pk |
| Brandstofvermogen kW | 130 kW |
| Brandstofvermogen pk | 177 pk |
| Cilinder inhoud | 1.997 cc |
| Koppel | 400 Nm |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 sec |
| Koppel (brandstof) | 400 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €14.421 |
| Resterende BPM | €8.508 |
| Wielbasis | 3.280 mm |
| GVW | 3.100 kg |
| Massa leeg | 1.768 kg |
| Laadvermogen | 1.332 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Tankinhoud | 70 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsisolerend glas
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Trekhaak
- Grootlichtassistent
- Regensensor
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Connected services
- Buitenspiegels in andere kleur
- Camerabeeld in binnenspiegel
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Mistlampen voor
- Rijstrooksensor
- Zijschuifdeur rechts
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Dodehoek detectie
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Tussenschot volledig
- WiFi voorbereiding
- Multimedia scherm middel
- Multimedia scherm klein
- Automatische snelheids begrenzing
- Pack Ergonomie met passagiersbank (WAAF)
- Full Eco LED koplampen met dagrijverlichting (LA10)
- Verhoogd laadvermogen (CZ02)
- Trekhaak met vaste kogel
- Houten vloer in laadruimte met anti-slip (GB33)
- Houten vloer met anti-slip coating en aluminium randen incl. houten zijwandbekleding en wielkastbescherming in laadruimte (GB38)
- Exterieurpakket 3 (PD47)
- Exterieurpakket 3 (PD69)
- 17" lichtmetalen velgen (ZHZL)
- Dynamic NAV pakket (J6S1)
Locatie
Eurocars
Havenstraat 28
Oss
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Opel Vivaro
Opel Vivaro
2.0 BlueHDi 180PK L3 Automaat BPM VRIJ!Lease nu de Opel Vivaro vanaf
€487,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€487,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!