Opel Vivaro
1.5 CDTI 102 pk L2H1 Edition Airco, Cruise Control
Algemene informatie
- Merk Opel
- Model Vivaro
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 1.5 CDTI 102 pk L2H1 Edition Airco, Cruise Control |
| Kenteken | VJN-35-P |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 85.770 km |
| Aanschafprijs | €13.600 |
| Opmerking | Laadruimte Pakket, PDC V+A, NAP, 3-Zits |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Datum eerste toelating | 2021-03-03 |
| Motorvermogen kW | 75 kW |
| Motorvermogen pk | 102 pk |
| Brandstofvermogen kW | 75 kW |
| Brandstofvermogen pk | 102 pk |
| Cilinder inhoud | 1.500 cc |
| Koppel | 270 Nm |
| Topsnelheid | 145 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 19,6 sec |
| Koppel (brandstof) | 270 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €8.943 |
| Wielbasis | 3.280 mm |
| GVW | 2.830 kg |
| Massa leeg | 1.635 kg |
| Laadvermogen | 1.195 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 70 l |
Opties & Accessoires
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Hill hold functie
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Parkeersensor voor
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Parkeersensor
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Zijschuifdeur rechts
- Bestuurdersairbag
- Passagiersairbag
- Tussenschot volledig
- Airconditioning (C60)
- Parkeersensoren achter (UD7)
- Buitentemperatuurmeter
- Dode hoek waarschuwing (UDQ)
- Mistlampen voor (T3U)
- Parkeersensoren, voor en achter (UD5)
- Stof/kunstlederen bekleding
- Zijwandbekleding laadruimte
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- USB aansluiting
- Roetfilter
- 12V aansluiting
- Stof
- Achterdeuren 180 graden te openen
- Houten vloer in laadruimte met anti-slip coating en aluminium randen (CR1)
- Houten vloer met anti-slip coating en aluminium randen incl. houten zijwandbekleding en wielkastbescherming in laadruimte (ERO)
- Deursloten
Locatie
Lenferink Auto's B.V.
Plesmanweg 11
Almelo
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Opel Vivaro
Opel Vivaro
1.5 CDTI 102 pk L2H1 Edition Airco, Cruise ControlLease nu de Opel Vivaro vanaf
€188,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€188,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!