Opel Vivaro
2.0 BlueHDi 180PK L3 Automaat BPM VRIJ!
Algemene informatie
- Merk Opel
- Model Vivaro
- Bouwjaar 2024
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 2.0 BlueHDi 180PK L3 Automaat BPM VRIJ! |
| Kenteken | V-07-KXK |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 12.939 km |
| Aanschafprijs | €34.490 |
| Opmerking | Trekhaak Navigatie Apple Carplay / Android Auto Camera Parkeersensoren Cruise Control LED koplampen houten afwerking laadruimte |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Bekleding stof: grijs met zwart |
| Datum eerste toelating | 2024-12-23 |
| Motorvermogen kW | 130 kW |
| Motorvermogen pk | 177 pk |
| Brandstofvermogen kW | 130 kW |
| Brandstofvermogen pk | 177 pk |
| Cilinder inhoud | 1.997 cc |
| Koppel | 400 Nm |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 sec |
| Koppel (brandstof) | 400 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €14.421 |
| Resterende BPM | €8.508 |
| Wielbasis | 3.280 mm |
| GVW | 3.100 kg |
| Massa leeg | 1.768 kg |
| Laadvermogen | 1.332 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Tankinhoud | 70 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsisolerend glas
- Hill hold functie
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Optie-pakket
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Zijschuifdeur rechts
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Navigatie-pakket
- Passagiersairbag
- Houten vloer in laadruimte
- Zijwandbekleding laadruimte
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- WiFi voorbereiding
- Multimedia scherm klein
- Exterieur-pakket
- Trekhaak met vaste kogel
- Tussenschot
Locatie
Eurocars
Havenstraat 28
Oss
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Opel Vivaro
Opel Vivaro
2.0 BlueHDi 180PK L3 Automaat BPM VRIJ!Lease nu de Opel Vivaro vanaf
€501,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€501,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!