Opel Vivaro
2.0 CDTi 177 pk Automaat L2H1 Airco, Dodehoek
Algemene informatie
- Merk Opel
- Model Vivaro
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 2.0 CDTi 177 pk Automaat L2H1 Airco, Dodehoek |
| Kenteken | V-90-PJR |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 83.686 km |
| Aanschafprijs | €17.800 |
| Opmerking | Assist, Cruise Control, Laadruimte Pakket, 2-Zits |
| Modeljaar | 2023 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Datum eerste toelating | 2021-06-02 |
| Motorvermogen kW | 130 kW |
| Motorvermogen pk | 177 pk |
| Brandstofvermogen kW | 130 kW |
| Brandstofvermogen pk | 177 pk |
| Cilinder inhoud | 2.000 cc |
| Koppel | 370 Nm |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,6 sec |
| Koppel (brandstof) | 370 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €11.095 |
| Resterende BPM | €3.937 |
| Wielbasis | 3.280 mm |
| GVW | 3.100 kg |
| Massa leeg | 1.657 kg |
| Laadvermogen | 1.443 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 70 l |
Opties & Accessoires
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Geluidsisolerend glas
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Parkeersensor
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Grootlichtassistent
- Regensensor
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Connected services
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Warmtewerende voorruit
- Mistlampen voor
- Zijschuifdeur rechts
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Dodehoek detectie
- Passagiersairbag
- Tussenschot volledig
- Zij airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Rookvrij
- Multimedia scherm klein
- Automatische snelheids begrenzing
- Achterbank 3-persoons
- Icy White (P0PR)
- Pack Ergonomie met passagiersbank (WAAF)
- Houten vloer in laadruimte met anti-slip (GB33)
- Houten vloer met anti-slip coating en aluminium randen incl. houten zijwandbekleding en wielkastbescherming in laadruimte (GB38)
- Blind Spot Pakket (WYAW)
Locatie
Lenferink Auto's B.V.
Plesmanweg 11
Almelo
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Opel Vivaro
Opel Vivaro
2.0 CDTi 177 pk Automaat L2H1 Airco, DodehoekLease nu de Opel Vivaro vanaf
€257,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€257,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!