Opel Vivaro
1.6 CDTI 145 pk L2H1 Edition Navi, Camera
Algemene informatie
- Merk Opel
- Model Vivaro
- Bouwjaar 2018
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 1.6 CDTI 145 pk L2H1 Edition Navi, Camera |
| Kenteken | VSN-17-F |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 110.488 km |
| Aanschafprijs | €11.800 |
| Opmerking | Laadruimte Pakket, Trekhaak, PDC achter, 3-Zits |
| Modeljaar | 2014 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Datum eerste toelating | 2018-08-13 |
| Motorvermogen kW | 107 kW |
| Motorvermogen pk | 145 pk |
| Brandstofvermogen kW | 107 kW |
| Brandstofvermogen pk | 145 pk |
| Cilinder inhoud | 1.600 cc |
| Koppel | 340 Nm |
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 sec |
| Koppel (brandstof) | 340 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €10.296 |
| Wielbasis | 3.500 mm |
| GVW | 3.060 kg |
| Massa leeg | 1.735 kg |
| Laadvermogen | 1.325 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 80 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Stuurwiel multifunctioneel
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Armsteun voor
- Trekhaak
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Zijschuifdeur rechts
- Bestuurdersairbag
- Tussenschot volledig
- Airconditioning (C60)
- Mistlampen voor (T3U)
- Houten vloer in laadruimte
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Trekhaak (VR2)
- Cruise Control (K34)
- Park pilot, achter (UD7)
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Roetfilter
- 12V aansluiting
- Navi 50 Europa met Digital Audio Broadcast+ (1oP)
- Zichtpakket (XAEG)
Locatie
Lenferink Auto's B.V.
Plesmanweg 11
Almelo
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Opel Vivaro
Opel Vivaro
1.6 CDTI 145 pk L2H1 Edition Navi, CameraLease nu de Opel Vivaro vanaf
€163,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€163,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!