Audi A3
Sportback 30 TFSI S edition
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model A3
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Sportback 30 TFSI S edition |
| Kenteken | L-906-TT |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 147.979 km |
| Aanschafprijs | €21.650 |
| Opmerking | | 1E EIGENAAR | 12MND GARANTIE | LED | DAB | CARPLAY | NAVI | CRUISE | S-LINE | |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2021-08-20 |
| Brandstofvermogen kW | 82 kW |
| Brandstofvermogen pk | 111 pk |
| Cilinder inhoud | 999 cc |
| Koppel | 200 Nm |
| Topsnelheid | 204 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,6 sec |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €2.882 |
| Resterende BPM | €1.084 |
| Wielbasis | 2.640 mm |
| GVW | 1.835 kg |
| Massa leeg | 1.255 kg |
| Laadvermogen | 580 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 45 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Stuurbekrachtiging
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Connected services
- Achterspoiler
- Dab
- Dakspoiler
- Electronic climate control
- Full-LED koplampen
- Koplampen adaptief
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Verkeersbord detectie
- Warmtewerende voorruit
- WiFi
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Rijstrooksensor
- Parkeer pakket
- Warmtewerend glas
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Uitwijk assistent
- Aluminium interieur afwerking
- Sportstuur
- Sportstoelen
- Aluminium delen exterieur
- Sportonderstel
- S Line exterieur
- Kunstlederen/stof bekleding
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"
Locatie
De automakelaar Harderwijk B.V.
Edisonstraat 9
HARDERWIJK
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi A3
Audi A3
Sportback 30 TFSI S editionLease nu de Audi A3 vanaf
€302,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€302,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!